Iza Łęcka Iza Łęcka 12.06.2020 09:37
dark 3 netflix
1185V

Dark 3 na pełnym zwiastunie. Netflix podgrzewa atmosferę przed wielkim zakończeniem

Jeszcze w czerwcu na platformie Netflix zadebiutuje trzeci sezon serialu „Dark”, który jednocześnie będzie wielkim zakończeniem historii. Streamingowy gigant chce przygotować widzów na ostatnie odcinki poprzez zwiastun zawierający wiele mocnych scen.

3. sezon serialu „Dark” znalazł się na czerwcowej liście premier, startując na serwerach już pod koniec miesiąca (27.06). Zgodnie z wcześniejszymi założeniami „koniec jest początkiem, a początek – końcem”, a nadchodząca premiera „dopełni cykl” i pozwoli poznać zakończenie historii.

Bez wątpienia, wielki finał „Dark” będzie dużym wydarzeniem: serial cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów Netflixa i systematycznie zyskuje przychylność krytyków. Pierwszy i drugi sezon zebrały bardzo dobre oceny na Rotten Tomatoes – ten pierwszy posiada aż 89% poleceń od dziennikarzy i 90% pozytywnych opinii widzów, natomiast druga seria odcinków wywindowała wyniki kolejno na 100% i 97%.

Najnowszy zwiastun podąża drogą ostatniego i prezentuje kilka klimatycznych scen. Żeby jednak zrozumieć poruszone wątki, musimy zaczekać do premiery. Miejmy nadzieję, że scenarzyści pokuszą się o odpowiedź na kilka nawarstwiających się przez wszystkie epizody pytań.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dark dark 3 Netflix netflix polska trailer zwiastun