Iza Łęcka Iza Łęcka 26.05.2020 10:17
Dark 3
2049V

Dark 3 z datą premiery. Zwiastun zapowiada wielki powrót hitu Netflixa

Jednym z najlepszych seriali Netflixa przygotowanych w Europie jest „Dark”. Historia powróci po raz kolejny, a platforma potwierdziła datę premiery 3 sezonu. Otrzymaliśmy także zwiastun zapowiadający wielki koniec enigmatycznej i zagmatwanej opowieści.

„Dark” zadebiutowało w 2017 roku, zaskarbiając sobie bardzo ciepłe przyjęcie przez niemal wszystkich (89% poleceń od dziennikarzy na Rotten Tomatoes oraz 90% pozytywnych opinii od widzów). Kontynuacja trafiła na serwery w ubiegłym roku i osiągnęła jeszcze większy sukces: 100% poleceń od krytyków i 97% od widzów.

Obecnie Netflix potwierdza wielkie zakończenie historii. Ostatni, trzeci sezon "Dark" zadebiutuje na serwerach platformy już 27 czerwca. Zagmatwana fabuła, pełna nietypowych zwrotów akcji, będzie kontynuowana:  „Ostatni cykl wkrótce się zacznie. Czy pętla w końcu zostanie przerwana?”.

Poniżej możecie sprawdzić najnowszy zwiastun promujący trzeci sezon. Nie ulega wątpliwości, że właśnie tak klimatycznych seriali potrzebuje Netflix. "Dark” zaskoczyło nie tylko stylistyką, mroczną atmosferą, ale i bardzo dobrze opracowaną opowieścią. Scenarzyści wznieśli się na wyżyny i potrafili od pierwszego do ostatniego odcinka obu sezonów trzymać widzów w napięciu. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za miesiąc.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dark dark 3 Netflix serial trailer zwiastun