Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 21:20
Transformers Battlegrounds
513V

Transformers Battlegrounds zapowiedziane. Premiera w październiku

Bandai Namco ujawniło Transformers Battlegrounds, ale pierwszy zwiastun nie zapowiada najlepszej gry z tego wielkiego IP. Gra trafi na rynek jeszcze przed konsolami nowej generacji, więc najwięksi fani uniwersum mogą zainteresować się produkcją.

Transformers Battlegrounds to najnowsza propozycja Bandai Namco, która wciąż chce rozwijać znane uniwersum. Wydawca jednak nie zdecydował się na wysokobudżetową produkcję od jednego z najbardziej znanych zespołów. Za grę odpowiada studio Coatsnik, które przygotowało Shu oraz Kingdom Two Crowns.

Pierwszy materiał nie mówi za wiele o pozycji, ale nie brakuje na Twitterze opinii, według których Coatsnik zapewni połączenie „XCOM-a z Transformersami”. Na potwierdzenie tej informacji musimy zaczekać do pełnego pokazu, ale ten powinien nadejść już wkrótce.

Transformers Battlegrounds zadebiutuje na rynku już 23 października, więc w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretne materiały. Bandai Namco na pewno zadba o większy zwiastun oraz wkrótce powinniśmy spojrzeć na większy gameplay.

Sprawdźcie także informację o planach Paramount Pictures dotyczących tego IP. W ubiegłym roku wspominaliśmy także o problemach pewnego gracza, który utopił bajońskie sumy w Transformers: Earth Wars.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Coatsnik Transformers Transformers Battlegrounds