Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 16:07
XIII (2020)
893V

XIII Remake powróci w listopadzie. Amazon zdradził datę premiery i pokazał materiały

Hiszpański Amazon zaktualizował podstronę odświeżonego XIII. Pracownicy potwierdzili datę premiery oraz przedstawili kilka ładnych screenów. Fani pierwowzoru mogą szykować się na przyjemną zabawę.

Odświeżone XIII zostało zapowiedziane w 2019 roku, ale dotychczas nie otrzymaliśmy wielu materiałów z gry. Twórcy w kwietniu ubiegłego roku pokazali pierwszy zwiastun, później ujawnili kilka screenów, ale nie możemy tutaj mówić o wielkiej kampanii marketingowej.

Pierwowzór zadebiutował w 2003 roku na PlayStation 2, Xboksa, GameCube'a oraz komputery osobiste i tytuł zaskarbił sobie uznanie wielu graczy. To głównie oni powinni szykować się na przyjemne strzelanie, które zostanie udostępnione 10 listopada. Taką datę potwierdził hiszpański Amazon i trzeba przyznać, że jest to dość ryzykowny termin biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę nowej generacji.

Amazon ujawnił także okładkę oraz kilka ładnych screenów. Gracze mogą pokusić się o wydanie limitowane, które będzie zawierać steelbook, 3 litografie, soundtrack w wersji cyfrowej oraz pakiet skórek (złote bronie).

XIII Remake - 1

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Microids PlayMagic XIII (2020)