Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 18:36
Call of Duty: Warzone 4 sezon
2887V

Call of Duty: Warzone i Modern Warfare wkrótce otrzymają nową zawartość. 4. sezon rozgrywek już jutro

Infinity Ward właśnie potwierdziło dobrą wiadomość dla graczy Call of Duty. Jeszcze w tym tygodniu zapoznamy się z nowościami w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Studio podało godzinę rozpoczęcia zabawy.

Infinity Ward w ubiegłym tygodniu opóźniło premierę nowości w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare, a następnie deweloperzy dodali do produkcji specjalny komunikat. Twórcy odpowiedzialni za serię Call of Duty zamierzają walczyć z rasizmem.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że już jutro rozpocznie się 4. sezon rozgrywek w obu strzelankach. Aktualizacja zostanie opublikowana z samego rana (8:00), więc jeszcze przed pokazem PS5 otrzymacie szansę postrzelać na serwerach Call of Duty.

Autorzy już wcześniej zapowiedzieli, że dorzucą do gier między innymi kolejnego operatora, nowe bronie, mapy oraz tryby, więc sympatycy uniwersum mogą szykować się na kolejne nieprzespane noce.Studio potwierdziło ciekawą sytuację – choć pobierzemy „duży plik”, to jednak po instalacji, waga gry zostanie zwiększona o zaledwie 4GB.

Wkrótce powinniśmy także otrzymać szczegóły dotyczące nowego Call of Duty. Tytuł o kodowej nazwie „The Red Door” jest już dostępny w bazie danych PlayStation Store. Właśnie mają trwać testy trybów sieciowych.

Źródło: https://charlieintel.com/modern-warfare-and-warzone-season-4/60797/

Tagi: Activision call of duty modern warfare Call of Duty: Warzone Infinity Ward