Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 16:58
PS5 koncepcja Sony
4654V

PS5 z tajnymi grami. Tytuły Rockstar, 2K Games, Konami i Bethesdy na Amazonie

Brytyjski Amazon mógł właśnie zdradzić niespodzianki Sony. W znanym sklepie pojawiły się tajne produkcje zmierzające na PS5. Wydawcami są między innymi: Rockstar, 2K Games, Konami i Koch Media.

W najbliższy czwartek odbędzie się duży pokaz gier zmierzających na PS5, a właśnie na Amazonie dostrzeżono nowe produkcje. Tytuły mają trafić na PlayStation 5, ale aktualnie wiemy jedynie, kto wyda pozycje:

Podobne sytuacje dzieją się systematycznie przed dużymi imprezami pokroju E3, gdy wydawcy informują już sklepy o swoich planach, a pracownicy zdecydowanie za szybko dodają produkty do oferty. Amazon również niejednokrotnie zdradzał szczegóły dużych wydawców, ale oczywiście muszę to podkreślić: wciąż musimy czekać na oficjalne zapowiedzi.

Lista jest jednak interesująca, ponieważ widzimy tutaj znanych wydawców (Take-Two z 2K Games i Rockstar, Bethesda!), ale co warte odnotowania, Amazon wspomina o Konami. Od miesięcy informujemy naszą społeczność o nowym Silent Hillu, który ma trafić na PlayStation 5. Nadal czekamy na pokaz gry, ale odnoszę wrażenie, że fani serii powinni oglądać jutrzejszą imprezę.

Według dostępnych informacji (od osoby, która określa siebie jako „wydawca” z Amazonu), w sklepie znajduje się aktualnie 118 ofert gier na PS5. Muszę też oczywiście zaznaczyć, że dodanie tytułu na Amazon nie oznacza, że wszystkie produkcje zostaną jutro ujawnione.

Amazon wspomniał także o cenie PS5...

PS5 tajne gry - 1

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS5/comments/h0c7tj/screenshot_amazon_uk_posts_8_placeholder_games/

Tagi: Bethesda koch media Konami namco bandai PlayStation 5 PS5 rockstar sony Take-Two