Iza Łęcka Iza Łęcka 01.06.2020 11:53
Silent Hill PS5
1414V

Silent Hill na PS5 może zostać ujawnione podczas imprezy Sony

O nowym tytule z serii Silent Hill wiemy wyłącznie z plotek i domniemań, co nie hamuje informatorów w udostępnianiu kolejnych elektryzujących wiadomości dotyczących wielkiego ogłoszenia. Zgodnie z najnowszymi przeciekami, prezentacji nowego Silent Hilla możemy spodziewać się podczas czerwcowego eventu Sony.

Czerwiec będzie niezwykle dobrym miesiącem dla graczy, bowiem nie zabraknie wielu imprez branżowych. Długo wyczekiwany pokaz gier na PlayStation 5 może być również nie lada gratką dla sympatyków marki Silent Hill.

Informatorzy nie szczędzą wiadomości dotyczących nowej odsłony klimatycznego horroru. Wiemy, że może to być „miękki reboot”, który na nowo wprowadzi w świat gry i trafi wyłącznie na PS5. Najnowsze przecieki pokrywają się z częścią wcześniejszych informacji – nowy Silent Hill zostanie zaprezentowany w trakcie imprezy Sony.

Jak podaje AestheticGamer oficjalnego ogłoszenia możemy spodziewać się jeszcze w tym tygodniu – 4 czerwca odbędzie się pokaz gier na PlayStation 5, podczas którego zaprezentowana zostanie również nowa odsłona klimatycznej historii. Jeżeli zespół Sony Japan Studio nie pokusi się o pokaz w tym tygodniu, informator wspomina jeszcze o sierpniu, kiedy to jak wiemy ma się odbyć kolejna impreza Sony.

Zgodnie z wiadomością, wszelkie nowe doniesienia dotyczące marki AestheticGamer otrzymał od jednego z pracowników Supermassive Games. Informator podkreśla również, że nowy Silent Hill nie będzie tytułem startowym na PlayStation 5.

Jak na razie wszelkie doniesienia wskazane przez informatora nie ujrzały światła dziennego. Pozostaje nam więc czekać do czwartkowego eventu i wszelkich oficjalnych zapowiedzi. Niezależnie od potwierdzenia gry, Konami cały czas wspomina o powrocie marki. Entuzjaści Silent Hill mogą szykować się na nowy film z przerażającej serii.

Źródło: https://wccftech.com/silent-hill-ps5-june-4-re8-june/

Tagi: playstation 5 ps5 silent hill sony