Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 13:30
God of War PS5
1779V

God of War 5 na PS5 Future of Gaming? Reżyser gry zaprasza na imprezę: „Dołączcie do nas”

Już jutro odbędzie się długo wyczekiwana prezentacja gier zmierzających na PS5. Na Future of Gaming nie zabraknie twórców serii God of War - Jeet Shroff zaprasza graczy na wydarzenie Sony. Dla sympatyków marki to jasny sygnał: nadciąga nowa przygoda Kratosa.

God of War (2018) debiutujący na PlayStation 4 stanowi początek nowej trylogii. Zakończenie ostatniej przygody Kratosa jasno daje do zrozumienia, że SIE Santa Monica Studio szykuje dla nas kolejną podróż. Choć od dawna nie mówi się o jakichkolwiek szczegółach planów zespołu, już kilkukrotnie pojawiały się przecieki sugerujące tworzenie nowego God of War. Co więcej, na początku roku jedna z animatorek opublikowała zdjęcie sugerujące rozpoczęcie pracy nad następnym projektem.

Nadal nie wiemy, czy SIE Santa Monica Studio zdecyduje się na nazwę God of War 2 (idąc tropem nowej trylogii), God of War 5 (przyjmując w obliczeniach tylko serię główną) czy God of War Ragnarok (co pojawiło się w treści jednego z przecieków). Możemy jednak mieć nadzieję, że chociażby w formie drobnej zajawki czy teasera, gra pojawi się już na PS5 Future of Gaming.

Jeet Shroff (reżyser rozgrywki) zaprosił graczy na imprezę: „Dołączcie do nas, kiedy będziemy zagłębiać się w szczegóły dotyczące tego, co czeka nas w przyszłości”.

Wiadomość spotkała się z entuzjastycznym odzewem ze strony wielu graczy, którzy są przekonani o nadciągającym pokazie nowej produkcji z serii God of War. Nie możemy jednak mieć pewności, że zespół jest już gotowy na ujawnienie kolejnej przygody Kratosa, więc może załapiemy się na mały teaser?

Źródło: https://www.gamesradar.com/god-of-war-gameplay-director-confirms-sony-santa-monica-will-be-involved-with-ps5-future-of-gaming-showcase/

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment