Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 11:42
Resident Evil 8
816V

Resident Evil 8 może zaproponować aż trzech bohaterów

Capcom w ciągu najbliższych dni może pokusić się o zapowiedź Resident Evil 8. AestheticGamer udostępnił kolejne szczegóły dotyczące gry - tym razem związane z protagonistą. Gracze wcielą się w aż trzy postacie, a każda zaoferuje odmienne doświadczenia.

Capcom przygotowuje się do wielu istotnych premier, w gronie których prawdopodobnie jest Resident Evil 8. O grze ponownie szczegółów nie szczędził AestheticGamer, który tym razem opisuje kwestię grywalnych postaci. Możemy bowiem szykować się do niemałego urozmaicenia.

W Resident Evil 8 głównym bohaterem ponownie będzie Ethan, choć w trakcie poznawania historii do dyspozycji graczy oddana zostanie trójka protagonistów. W postać poznaną w Resident Evil 7 będziemy wcielać się najdłużej: około 50-60% czasu całej fabuły.

W trakcie wymiany tweetów, jeden z graczy porównał opisany zabieg do doświadczenia w Resident Evil 7, kiedy to dodatkowa postać pojawiła się na ekranie przez około 20% rozgrywki. W przypadku najnowszej, jeszcze nie zapowiedzianej, odsłony sytuacja będzie bardziej różnorodna.

Sympatycy tego klimatycznego uniwersum wciąż oczekują na oficjalne ogłoszenie Resident Evil 8, choć warto przypomnieć, że ostatnio gra trafiła do oferty jednego ze sklepów. Możemy mieć nadzieję, że prezentacja nowego horroru od Capcomu odbędzie się jak najszybciej – według AestheticGamer premiera będzie miała miejsce na początku 2021 roku.

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-8-multiple-protagonists/

Tagi: Capcom resident Evil Resident Evil 8