Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 15:10
Resident Evil 8
1854V

Resident Evil 8 pojawił się w Niemczech. Gracze mogli zamawiać horror

Capcom wciąż nie zapowiedział Resident Evil 8, ale najwidoczniej prezentacja może odbyć się w przeciągu kilku najbliższych dni. Jeden z niemieckich sklepów zbierał już zamówienia przedpremierowe na nowy horror.

Pod koniec ubiegłego miesiąca wspominałem o nadciągającej prezentacji Resident Evil 8. Gra ma zadebiutować na początku przyszłego roku i będzie częścią wielkiego zestawu tytułów przygotowywanych przez Capcom na aktualny rok finansowy.

Japończycy wciąż nie ujawnili produkcji, ale niemiecki GamesOnly wrzucił produkcję do swojego katalogu. Nie jest to pierwsza taka wpadka tego sklepu i standardowo: pracownicy zdążyli już usunąć informacje dotyczące tytułu ze swojego katalogu. Gracze zrobili odpowiednie zdjęcie i teraz pozostaje jedynie zaczekać na ostateczną wiadomość od producenta oraz wydawcy.

Nie brakuje plotek, według których GamesOnly otrzymało informacje, ponieważ Resident Evil 8 miał zostać zaprezentowany w ostatnich dniach, ale ze względu na wydarzenia w Stanach Zjednoczonych, pokaz został przełożony.

Jedno jest jednak pewne: Capcom szykuje gruby katalog gier, a informatorzy zwiastują nadejście Resident Evil 8.

Resident Evil 8 sklep

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-8-pre-order-listing-appeared-on-german-retailer

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil 8