Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 10:49
Chivalry 2
601V

Chivalry 2 zmierza na konsole dwóch generacji. Otrzymamy pełny cross-play

Chivalry 2 było dotychczas zapowiedziane wyłącznie na komputery osobiste, ale właśnie otrzymaliśmy ważną wiadomość. Wydawca potwierdza przygotowanie gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksa Series X i Xboksa One.

Chivalry 2 zostało zapowiedziane na zeszłorocznym E3. Twórcy od razu potwierdzili, że gra zmierza na Epic Games Store i sytuacja w tym wypadku nie uległa zmianie. Niespodzianką jest jednak wiadomość, że produkcja Deep Silver będzie dostępna również w innych edycjach, trafiając do właścicieli konsol. 

W Sieci najwyraźniej przed czasem zadebiutował trailer, który przedstawia nie tylko masę krwawych scen, ale i przygotowuje kolejnych graczy na zabawę. Chivalry 2 zadebiutuje nie tylko na PlayStation 4 oraz Xboksie One, ale również na PlayStation 5 i Xboksie Series X. W opublikowanym materiale został również potwierdzony pełny cross-play pomiędzy wszystkimi platformami.

Choć materiał został ukryty, wiemy najważniejsze: konsolowcy mogą szykować się na zabawę. Na kilka istotnych szczegółów przyjdzie nam jeszcze zaczekać, jednak spodziewajmy się, że deweloperzy będą chcieli wykorzystać pełny potencjał nowych platform.

Wcześniej Koch Media Poland potwierdziło przygotowanie pudełkowego wydania (choć jeszcze musimy oczekiwać oficjalnej wiadomości dotyczącej wydania pudełkowego na konsole), a dodatkowo mogliśmy zobaczyć efektowny fragment rozgrywki.

Chivalry 2 cross-play

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chivalry 2 Deep Silver Torn Banner Studios