Iza Łęcka Iza Łęcka 10.02.2020 10:36
Chivalry 2
329V

Chivalry 2 trafi do Polski w pudełku. Jest szansa na lokalizację

Kontynuacja znakomicie ocenianego i docenionego przez graczy Chivalry: Medieval Warfare trafi do Polski w pudełkach. Poznaliśmy wydawcę Chivalry 2 – wiele na to wskazuje, że gracze będą mogli liczyć na lokalizację.

Chivalry 2 to kontynuacja cenionego przez szeroką publikę Chivalry: Medieval Warfare. Chociaż gra nie zaoferuje rewolucji, deweloperzy ponownie dają graczom możliwość walki w średniowiecznych realiach, gdzie często na ekranie ujrzymy odcięte głowy.

Koch Media Poland potwierdził opiekę nad tytułem – gracze mogą liczyć na pudełkowe wydanie gry. Tak o nawiązaniu współpracy wypowiedział się Dr. Klemens Kundratitz, prezes Koch Media:

„Bardzo cieszy nas odnowienie współpracy z Tripwire Interactive akurat przed premierą gry Maneater oraz ich kolejnych projektów. Współpracowaliśmy już wcześniej nad Killing Floor 2 i nasz zespół z chęcią znów wspomoże swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie dystrybucji i marketingu.”

John Gibson, prezes Tripwire Interactive, nie ukrywał zadowolenia:

„Bardzo cieszymy się, że wspólnie z Deep Silver będziemy mogli wydać fizycznie nasz najnowszy tytuł, Maneater, i kolejne. Światowy zasięg i skala doświadczenia Deep Silver czyni z nich najlepszego partnera do wszelkich przedsięwzięć wydawniczych.”

Koch Media Poland zajmie się dostarczeniem na rynek Chivalry 2, ale również zaopiekuje się Maneater. Aktualnie nie poznaliśmy szczegółów lokalizacji, jednak dotychczas polski oddział wydawcy stara się dostarczać wszystkie gry z polskimi napisami.

Mikołaj Dusiński, Marketing and Public Relations Manager Koch Media Poland, na pytanie o lokalizację, aktualnie nie chciał wchodzić w szczegóły:

„Tak jak przy każdym naszym produkcie, czynimy wszelkie starania, aby dostarczyć polskim graczom zlokalizowane produkty.”

Więcej informacji o grze otrzymamy wkrótce. Wydawca już za jakiś czas powinien potwierdzić datę premiery, zaprezentować okładkę pudełka, przedstawić szczegóły lokalizacji, a możliwe, że także zapowie edycję kolekcjonerską.

O grze przeczytacie także na naszym serwisie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Chivalry 2 Chivalry: Medieval Warfare Torn Banner Studios