Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 16:25
Chivalry 2
614V

Chivalry 2 będzie bardzo krwawe. Pierwszy gameplay przeładowany obciętymi głowami

W 2020 roku rycerze trafią na kolejne pola bitewne, na których rozegra się wiele efektownych pojedynków. Twórcy Chivalry 2 są już gotowi do pokazywania swojej pozycji i otrzymaliśmy dzisiaj dwa materiały – czysty gameplay oraz wprowadzenie do wydarzeń.

Chivalry: Medieval Warfare w 2012 roku trafiło na komputery osobiste i produkcja zapewniła wielu graczom masę frajdy. Następnie deweloperzy opracowali wersje na konsole poprzedniej generacji (2014), a równo po roku odbyła się premiera na PlayStation 4 i Xboksach One (2015).

Torn Banner Studios potwierdziło już prace nad kontynuacją i dzisiaj oglądamy gameplay potwierdzający jedno – w tej grze musimy uważać na głowę. Twórcy podkręcają zabawę oferując dopracowaną rozgrywkę oraz poprawiając oprawę, ale założenia zostaną takie same: to krwawa zabawa na różnych bitewnych polach.

Pozostaje tylko czekać na pozytywne informacje o premierze na PC, a następnie powinniśmy poznać szczegóły wydania na konsole. Wcześniej deweloperzy chętnie oferowali swoje perełki na sprzętach Sony oraz Microsoftu, więc pewnie i w przypadku Chivalry 2 wszystko jest kwestią czasu.

O grze przeczytacie także na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chivalry 2 gameplay Torn Banner Studios zwiastun