Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 14:03
Xbox Series S/Lockhart
1583V

Xbox Series S/Lockhart odnalezione w bibliotekach systemu Windows

Microsoft wciąż nie zaprezentował tańszego next-gena, ale najwidoczniej Xbox Series S lub jak kto woli Xbox Lockhart faktycznie powstaje. Wzmianki o urządzeniu zostały odkryte w plikach Windowsa.

Microsoft w czerwcu spotka się z graczami, by opowiedzieć o Xboksie Series X. Według doniesień, na wydarzeniu z serii Xbox 20/20 poznamy szczegóły daty premiery oraz ceny next-genowej konsoli. Jednak amerykański gigant wciąż nie potwierdził, kiedy pokaz zostanie zorganizowany.

Firma może na kolejnym wydarzeniu w końcu ujawnić tańszego next-gena. Użytkownik Twittera o pseudonimie TitleOS badał szczegóły Windowsa i wśród bibliotek pojawiły się wzmianki o Xbox Lockhart.

Xbox Series S/Lockhart wciąż nie został oficjalnie zaprezentowany, ale już w kwietniu wspominaliśmy, że sprzęt może być idealną opcją na trudne czasy, a według redakcji WindowsCentral: konsola jest testowana przez pracowników z Redmond.

Niestety, brakuje nam oficjalnego stanowiska Microsoftu – choć pojawienie się nazwy w bibliotece Windowsa można odebrać jako pozytywną poszlakę.

Źródło: https://wccftech.com/xbox-series-s-lockhart-reference/

Tagi: microsoft xbox Xbox Lockhart xbox series s