Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.06.2020 21:33
Więcej niż gra. Społeczność League of Legends w Polsce
944V

Więcej niż gra. Powstał film dokumentalny o polskiej społeczności League of Legends

League of Legends jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie i taki sam status ma również oczywiście w naszym pięknym kraju. Z okazji dziesięciolecia istnienia LoL-a w Polsce, przygotowano rewelacyjny film dokumentalny.

Polska branża gier wideo rozwija się w szalonym tempie i każdy kolejny rok pokazuje, że jak nie tylko dużą, ale przede wszystkim zgraną jesteśmy społecznością jako gracze. Nieważne czy ktoś woli konsolę A czy B czy gra na czymkolwiek innym. Jeśli zbieramy się wokół ulubionego tytułu, to on może sobie być nawet na lodówkach i cymbałkach, jeśli jest dobry.

To właśnie o tym jest film Więcej niż gra, gdzie cały polski fandom opowiada przed kamerą o tym, jak ważnym elementem ich życia stała produkcja od Riot Games. W poniższym dziele zobaczycie półtorej godziny fantastycznych historii, poruszających opowieści i wybitnych osiągnięć artystycznych z wielu dziedzin.

Jeśli interesujecie się również innymi filmami dokumentalnymi z naszej branży, serdecznie polecamy filmy o Arkane Studios oraz Creative Assembly od ekipy noclip.

Tagi: film dokumentalny League of Legends Riot Games