Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.06.2020 19:31
Overwatch z podwójnym doświadczeniem. Twórcy dziękują za świetny rok
614V

Overwatch z podwójnym doświadczeniem. Twórcy dziękują za świetny rok

Overwatch przez najbliższe dni zaoferuje graczom podwójne doświadczenie. Twórcy zorganizowali tę atrakcję w podziękowaniu za udany rok.

Obecnie Overwatch obchodzi kolejną rocznicę. Nowe wydarzenie standardowo oferuje nowe skórki do zdobycia i garść trybów, które pojawiają się tylko przy specjalnych okazjach. Wspomniane wydarzenie trwa od 19 maja i potrwa do 9 czerwca. Więcej o nim możecie dowiedzieć się w tym miejscu.

Od wczorajszego dnia za rozegrane mecze zdobyć możemy podwójne doświadczenie. Twórcy chcą w ten sposób podziękować graczom za udany rok.

To był niesamowity rok i jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że byliście jego częścią. Żeby wspólnie uczcić czwartą rocznicę Overwatch - i jest to możliwe dzięki społeczności gry (to wy!) - wszyscy gracze, którzy zalogują się przez ten weekend na PC, PlayStation 4 i Xboxie One lub Nintendo Switchu, otrzymają podwójne doświadczenie.

Co więcej, wpłynie to na wszystkie inne bonusy - takie jak choćby za granie w grupach. Nie wpłynie jedynie na jeden bonus - mowa o pierwszej wygranej dnia, bo w tym wypadku wciąż otrzymamy standardowo 1500 punktów doświadczenia. Możliwość zdobycia podwójnego doświadczenia potrwa do 9 czerwca i 9:00 rano. W tym samym dniu końca dobiegnie rocznicowe wydarzenie.

Źródło: https://playoverwatch.com/en-us/news/23445048/overwatch-double-xp-weekend-june-5-9

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch