Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 16:30
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated zwiastun
565V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated. Walki z bossami na nowym zwiastunie

Długo wyczekiwany, odświeżony projekt z gąbczastym, kultowym bohaterem, otrzymał właśnie nowy, świetnie wyglądający zwiastun. Premiera gry coraz bliżej! 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to bardzo interesujący projekt, którego przed pierwszą zapowiedzią nie spodziewał się nikt. Odświeżenie dawnej gry okazało się zaskoczeniem, ale to cieszy się niemałym zainteresowaniem- i to nie tylko wśród najmłodszych fanów produkcji. 

Na początku miesiąca do Internetu trafił ciekawy zwiastun, który bardzo mocno zachęca do obserwowania kolejnych etapów rozwoju produkcji tych z Was, którzy wcześniej nie interesowali się poczynaniami Purple Lamp Studios. Dla największych wielbicieli humorystycznej kreskówki przygotowano także gigantyczne i kosztowe edycje specjalne. Jestem ciekaw, czy ktoś się pokusi!

Do premiery gry został niewiele ponad miesiąc, albowiem ta będzie miała miejsce już 23 czerwca. Aby przypomnieć o jej debiucie, THQ Nordic, wydawcy projektu, zamieścili w Sieci zupełnie nowy, klimatyczny zwiastun, który skupia się na walkach z przerośniętymi bossami, których świetnie kojarzymy z ekranów telewizorów. Wszystkie wyglądają, jak robione na modłę klasycznych pojedynków, gdzie ważniejsze od siły, będzie zręczność i odpowiednie wyczucie czasu. Sprawdźcie sami:

Źródło: YouTube

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic