Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 21:33
EA Logo
1129V

EA odpowiada na krytykę fanów. Firma wydłuża promocję na darmowe ulepszenie gry na Xboksa Series X

EA postanowiło zareagować na krytyczne komentarze społeczności, której nie spodobało się, że firma nie dołączyła do programu Smart Delivery. Elektronicy zapewnią bezpłatne ulepszenie Madden NFL 21 z Xboksa One na Xboksa Series X i pod naporem fanów, zdecydowano się wydłużyć czas trwania promocji.

Microsoft ujawnił Xbox Series X Smart Delivery, dzięki któremu gracze bezpłatnie ulepszą gry z Xboksa One na Xboksa Series X. Nie mówimy tutaj o zwykłej Wstecznej Kompatybilności, ponieważ nowe wydania wykorzystają moc nowej generacji i mogą otrzymać szereg odświeżonych funkcji.

Amerykańska korporacja potwierdziła już ponad 10 produkcji, które skorzystają z tej propozycji, ale po ostatnim Inside Xbox, EA oficjalnie potwierdziło, że zaoferuje własną propozycję. Firma chciała podobnie, jak na aktualnej generacji, zapewnić graczom krótki okres, podczas którego mogliby przeskoczyć pomiędzy generacjami.

Pierwotnie gracze mogliby ulepszyć Madden NFL 21 z Xboksa One na Xboksa Series X pod warunkiem, że kupią grę do 31 grudnia 2020 roku i kupon na nowe wydanie mogliby zrealizować do 31 marca 2021 roku. Krytyczny komentarze fanów sprawiły, że teraz program przejścia na next-gena będzie trwał aż do premiery Madden NFL 22. Gracze przez niemal cały kolejny rok będą mogli łatwo skorzystać z oferty i otrzymają nową wersję gry.

Choć aktualnie EA wspomina wyłącznie o Madden NFL 21, to jednak możemy mieć pewność, że w tym programie pojawią się wszystkie tegoroczne premiery od EA. Po prostu gry zostaną zapowiedziane dopiero na EA Play Live 2020.

Źródło: https://www.polygon.com/2020/6/5/21281611/madden-nfl-21-next-gen-upgrade-free-xbox-series-x-smart-delivery

Tagi: Smart Delivery xbox one Xbox Series X