Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 22:29
The Last of Us 2 Ellie
1633V

The Last of Us 2 idzie na rekord. Gra jest największą premierą Sony w Brazylii

Fani The Last of Us 2 nie mogą doczekać się produkcji Naughty Dog. Gra cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, które potwierdza jedno: nadciąga jedna z najważniejszych produkcji tej generacji.

Brazylijski IGN właśnie potwierdził interesującą wiadomość: The Last of Us Part II cieszy się większym zainteresowaniem w zamówieniach przedpremierowych od ostatniej części God of War na terenie Brazylii. Produkcja oficjalnie zaliczyła najlepszy start w historii ekskluzywnych gier marki PlayStation w tym kraju.

Sony potwierdziło również, że specjalne wydanie The Last of Us 2 zostało już wyprzedane. Gracze mogą jeszcze sięgać po standardową edycję, która jest dostępna u niektórych sprzedawców.

Warto tutaj wspomnieć, że The Last of Us 2 jest również rozchwytywane w Europie. Już wcześniej Jim Ryan potwierdził, że przygoda Ellie osiąga lepsze wyniki od Spider-Mana w tym samym okresie od premiery. Można dodatkowo przypuszczać, że sporo w przypadku preorderów mogą zmienić pozytywne lub negatywne recenzje, ale te pojawią się dopiero w przyszłym tygodniu.

Z wielką przyjemnością zapraszam naszą społeczność na teksty przygotowujące na premierę The Last of Us 2 – poznajcie naszą opinię o grze, zerknijcie na porównanie oprawy oraz przeczytajcie szczegóły nowych mechanik.

Źródło: https://br.ign.com/the-last-of-us-2/82184/news/the-last-of-us-2-supera-pre-venda-de-god-of-war-no-brasil

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II