Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 18:25
PlayStation pudełka PlayStation 4
5049V

PS4 ze świetnymi pudełkami do gier inspirowanymi pierwszym PlayStation

Fani PlayStation chętnie wykorzystują różnorodne pomysły, by pokazać swoje oddanie marce i choć na chwilę powrócić do cenionych czasów PSX-a. Jeden z graczy postanowił w wolnej chwili przygotować zestaw pudełek, które mogłyby trafić do domów wielu sympatyków japońskiej korporacji.

W ubiegłym roku miałem okazję wspomnieć na portalu o „ścianie sławy”, którą przygotował jeden z łowców trofeów. Entuzjaści marki PlayStation często dzielą się podobnymi projektami i najnowszy wygląda świetnie.

Użytkownik Reddita o pseudonimie byllogan postanowił wykorzystać pudełka z pierwszego PlayStation, do których włożył gry z PS4. To jednak dopiero początek pomysłu, ponieważ zainteresowany przygotował okładki prezentujące współczesne tytuły.

Bloodborne, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Call of Duty: Modern Warfare, MediEvil, NieR: Automata, Resident Evil 3, Spider-Man, Resident Evil 2, Until Dawn czy też nawet Skyrim doczekały się nowych grafik, które zostały ozdobione napisem oraz klasycznym logo PlayStation. Efekt wypadł naprawdę dobrze i pewnie wielu graczy postawiłoby takie boxy w swoich mieszkaniach.

Jesteście zainteresowani tematem PlayStation? Sprawdźcie najnowsze zdjęcia patentu DualSense PS5.

PS4 pudełka gry PlayStation

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/random_playstation_fan_creates_amazing_ps1_boxart_for_ps4_game_collection

Tagi: box playstation playstation 4 ps4 psx pudełka