Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 16:07
Uncharted 4 Nathan
9310V

Uncharted 4 skrywało Easter Egg z The Last of Us. Gracz natrafił na niespodziankę

Od premiery Uncharted 4 minęło już sporo czasu, ale gracze wciąż chętnie odkrywają nowe sekrety pozostawione w grze przez deweloperów. Twórcy wrzucili ciekawy Easter Egg nawiązujący do The Last of Us, który dopiero teraz został odkryty przez fanów.

Uncharted 4: Kres Złodzieja trafił na rynek w maju 2016 roku, ale tytuł wciąż angażuje graczy, którzy chętnie zapoznają się z produkcją i odkrywają jej tajemnice. Najnowsze znalezisko jest interesujące, ponieważ deweloperzy podczas projektowania ostatniej przygody Nathana Drake'a nie zapomnieli o The Last of Us. 

W trakcie nurkowania jeden z graczy natrafił na szkielet, który zamiast standardowej czaszki posiada charakterystyczny grzyb – fani Ellie i Joela łatwo połączą jego wygląd z drugim światem rozwijanym przez Naughty Dog. Na jego odkrycie zareagował twórca Easter Egga Anthony Vaccaro. 

Deweloperzy wrzucili do pozycji Klikacza i oczywiście pamiętali, by go odpowiednio odświeżyć. Jest to bez wątpienia ciekawy Easter Egg, który choć został odkryty dopiero teraz to i tak robi wrażenie – choć już raczej ze względu na nadciągającą premierę The Last of Us 2.

Jak wiadomo Naughty Dog chce wrócić do Uncharted, ale trudno powiedzieć, kiedy usłyszymy zapowiedź nowej gry. Teraz deweloperzy szykują się na premierę The Last of Us 2, a nie możemy zapomnieć jeszcze o trybie sieciowym, który ma zostać udostępniony po debiucie fabuły.

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-easter-egg-uncharted-4/

Tagi: Naughty Dog Sony Computer Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja