Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 14:26
Sam Drake Uncharted
4881V

Uncharted 5 może opowiedzieć historię Sama Drake'a? Wymowna wypowiedź wiceprezesa Naughty Dog

Naughty Dog pewnego dnia na pewno powróci do uniwersum Uncharted, a najnowszy wpis Neila Druckmanna jest niezwykle interesujący. Dyrektor kreatywny i scenarzysta ostatniej części odpowiedział na wiadomość Troya Bakera i mówi wprost: „zróbmy to kiedyś jeszcze raz”.

W weekend informowaliśmy naszą społeczność o czwartych urodzinach serii Uncharted. Nie możemy aktualnie liczyć na wielki powrót tej marki, ponieważ główny zespół Naughty Dog zajmuje się finalizacją prac nad The Last of Us 2. Chociaż deweloperzy przygotowali już fabułę, to jednak mają teraz za zadanie opracowanie trybu multiplayer.

Troy Baker miał okazję dołączyć do obsady dopiero za sprawą Uncharted 4: Kres Złodzieja i aktor postanowił wspomnieć o swojej reakcji, gdy dowiedział się od Neila Druckmanna, że będzie mógł wcielić się w Sama Drake'a:

Na wiadomość szybko odpowiedział Druckmann, którego słowa szybko wyłapali gracze. Dyrektor kreatywny i scenarzysta Uncharted 4: Kres Złodzieja mówi wprost: „zróbmy to kiedyś jeszcze raz”.

Naughty Dog na pewno kiedyś powróci do serii Uncharted i może tym razem opowieść skupi się na drugim z braci Drake'ów? Jak wiadomo wcześniej twórcy wielokrotnie podkreślili, że Nathan zakończył swoją opowieść i trafił na emeryturę.

Źródło: Twitter: TroyBakerVA

Tagi: Naughty Dog Neil Druckmann playstation 5 ps5 Troy Baker Uncharted Uncharted 5