Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 15:10
Halo Infinite Master Chief
1460V

Halo Infinite to nie jedyna gra 343 Industries. Twórcy poszukują producenta do „projektu w uniwersum Halo”

343 Industries w lipcu pokaże światu Halo Infinite, ale to najwidoczniej tylko jeden z projektów rozwijanych właśnie w uniwersum Master Chiefa. Twórcy poszukują starszego producenta, który zajmie się kolejnym tytułem.

343 Industries to studio oddelegowane do rozwijania marki Halo. Twórcy od kilku lat pracują nad Halo Infinite, które ma być ozdobą premiery Xboksa Series X. Gra będzie oczywiście dostępna także na innych urządzeniach, jednak to właśnie next-gen Microsoftu ma zaprezentować tytuł w najlepszych barwach.

Twórcy walczą z czasem, by mieć pewność, że Halo Infinite będzie mogło wystartować pod koniec roku, ale najwidoczniej jednocześnie trwają już przymiarki do kolejnej produkcji od 343 Industries. Na witrynie Microsoftu pojawiło się nowe ogłoszenie o prace, w którym firma podkreśla, że poszukuje Starszego Producenta, który pomoże rozwijać „nowy projekt w uniwersum Halo”.

Nie znamy kolejnych planów 343 Industries, ale jak widać zespół przymierza się do rozwijania kolejnej propozycji w świecie Master Chiefa. Trudno oczywiście podejrzewać, co to będzie, ale jak widać Microsoft nie zamierza zrezygnować z tego IP.

Halo Infinite zostanie zaprezentowane na lipcowym wydarzeniu Microsoftu.

Źródło: https://careers.microsoft.com/us/en/job/839567/Senior-Producer

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft