Iza Łęcka Iza Łęcka 05.06.2020 07:00
Bloodborne
3397V

Bloodborne Remastered ma trafić na PS5 i PC. Sony chciało ujawnić grę na pokazie

Sony prawdopodobnie przygotowuje ulepszone wydanie Bloodborne, które trafi nie tylko na PC, ale zmierza również na PS5. Informacje na temat gry potwierdza dwójka informatorów oraz były dziennikarz Game Informera. Przedstawienia gry mogliśmy się spodziewać na pokazie.

Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące przeniesienia Bloodborne na PC, a w maju dziennikarze Respawnfirst podzielili się szczegółami portu, którym zainteresował się sam Cory Barlog. Nowe informacje dotyczące gry zostały ujawnione przez kolejne trzy źródła.

Imran Khan, były dziennikarz Game Informera, wspomniał w nocy, że nie zamierza komentować plotek dotyczących przeniesienia Bloodborne na PC, ale fani From Software prawdopodobnie otrzymają wiele powodów do radości w ciągu najbliższych dwóch lat.

Sprawę jeszcze mocniej podsycił Wario64, który odniósł się do wersji gry na komputerach osobistych. Informator zasugerował, że choć aktualnie Bloodborne jest dostępny na PC dzięki PS Now, to kwestią czasu jest zmiana owej sytuacji.

Najwięcej szczegółów przedstawiła CaseyExplosion, która podzieliła się szczegółami dotyczącymi ulepszonej wersji Bloodborne. Jej zdaniem o grze mieliśmy usłyszeć na pokazie Sony, gdyż produkcja zmierza na PS5 i PC. „Bloodborne Remastered/HD edition” nie jest przygotowywany przez From Software, ale firma opracowująca odświeżenie jest doświadczona i nie zawiedzie oczekiwań sympatyków marki.

Jak na razie brakuje wszelkich oficjalnych informacji. Na szczegóły musimy więc zaczekać, jednak niespodziewanie trzy źródła zaczęły wspominać o produkcji w momencie, gdy miał odbyć się pokaz Sony. Wydarzenie niestety zostało przełożone i nadal nie wiemy, kiedy korporacja będzie chciała spotkać się z graczami.

Kolejny kod na roczną subskrypcję PS Plus 6AD5-5NNQ-29ET

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/new-bloodborne-pc-rumors-surface-as-industry-insiders-hint-at-the-game-finally-coming-to-the-pc/

Tagi: bloodborne From Software SCE