Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 13:28
Sonic Premiery Canal+
917V

Kino w domu za sprawą Canal+. Startuje wypożyczalnia hitów kinowych i filmów online

Canal+, oprócz swojej najnowszej platformy, ma do zaoferowania kolejny projekt. Właśnie zaprezentowano usługę Premiery Canal+, która pozwoli widzom na oglądanie kinowych premier, wypożyczanie polskich i zagranicznych hitów filmowych czy dokumentów.

Premiery Canal+ to nowa wypożyczalnia hitów kinowych i filmów online, która zapewni widzom możliwość oglądania produkcji od największych wytwórni bez wychodzenia z domów.

Canal+ poprzez usługę Premiery Canal+ poszerza zakres swojej platformy, pozwalając swoim klientom korzystać z tego samego konta. Jednocześnie należy podkreślić, że nowość została przygotowana dla wszystkich chętnych, którzy nie posiadają aktywnych pakietów.

W bibliotece Premiery Canal+ pojawią się produkcje od największych studiów i dystrybutorów filmowych, między innymi: Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat. Wśród ponad 120 hitów dostępnych do wypożyczenia w dniu startu usługi znalazły się takie produkcje, jak: „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit”, czy „Kult. Film”. Już niedługo w usłudze pojawią się również takie filmy, jak: „Zew krwi” (24.06), „Niepokorna miss” (19.06), „Jak boss” (10.06), „Przetrwać do świtu”. W kolejnych tygodniach katalog będzie aktualizowany o setki nowych produkcji.

Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+, zapowiedział usługę następującymi słowami:

„CANAL+ od wielu lat dostarcza swoim abonentom filmową rozrywkę na najwyższym poziomie, zarówno w ofercie kanałów telewizyjnych, jak i w ramach stale aktualizowanych bibliotek na żądanie. Dziś otwieramy dostęp do bogatego katalogu treści w ramach jednej wygodnej usługi dostępnej dla każdego, w tym dla osób nie związanych z CANAL+ umową. Już niebawem zaoferujemy również możliwość odtwarzania katalogu na niemal dowolnym urządzeniu dzięki mobilnym aplikacjom i wsparciu dla wszystkich najpopularniejszych systemów smart TV. Nowa usługa uzupełnia jednocześnie serwis CANAL+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni online, z której można skorzystać w ramach jednego konta.”

Z Premiery Canal+ możecie aktualnie korzystać za pomocą przeglądarek internetowych, ale w najbliższych tygodniach stosowna aplikacja pojawi się na urządzeniach mobilnych (Android/iOS), telewizorach smartTV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i Air Play.

Zachęcamy także do sprawdzenia opinii Rogera na temat platformy Canal+. Nasz naczelny miał okazję przetestować propozycję Canal+ i szczegółowo opisuje jej możliwości.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Canal Plus canal+ Premiery Canal Plus Premiery Canal+