Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.06.2020 09:18
PS4 nowości
1630V

Sony reklamuje nowości z PS4, czerwcową ofertę PS Plus i wyprzedaż na PS Store

Kiedy główną premierą tygodnia jest Tour de France 2020 wiedz, że nic się nie dzieje. Na rynku konsolowym cały czas panuje posucha.

Na największe premiery tego roku z PS4 musimy jeszcze trochę poczekać. Redakcji PlayStation Access, czyli oficjalnemu kanałowi Sony, i tak udało się ze skromnych nowości wybrać coś ciekawego dla posiadaczy PS4.

W tym tygodniu jako najważniejszą premierę Sony wybrało Tour de France 2020, które trafi na rynek już w czwartek. Przypominam przy okazji tej kolarskiej produkcji, że prawdziwy Tour de France został w tym roku opóźniony w związku z pandemią koronawirusa. Wydarzenie ma się rozpocząć 29 sierpnia. Możliwe jednak, że impreza w ogóle się nie odbędzie w tym roku ze względu na troskę o zdrowie uczestników i kibiców.

PlayStation Access wspomina w swoim materiale wideo o kolejnych nowościach z PS4, które uderzają do dystrybucji w tym tygodniu. To pakiet Remnant from the Ashes - Swamps of Corsus, który zawiera grę wraz z najnowszym rozszerzeniem, wprowadzającym tryb survivalowy. Kolejna świeża produkcja to Skelattack, wydawane przez Konami, w którym wcielamy się w kościotrupa, który ma ocalić podziemny świat.

Tyle jeśli chodzi o nowości z PS4! Na koniec Sony przypomina o grach z czerwcowego PS Plus, które pobierzemy bez dodatkowych opłat, jeśli posiadamy aktywną subskrypcję PS Plus. Chodzi o Call of Duty: WWII oraz Star Wars: Battlefront II. PlayStation Access nie zapomniało też o aktualnej wyprzedaży na PS Store. Listę gier z PS4 w wyprzedaży znajdziecie tutaj.

Tagi: nowości ps store ps4