Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 07:31
Borderlands The Handsome Collection
1394V

Borderlands The Handsome Collection za darmo przez kilka ostatnich godzin. Dzisiaj pobierzemy kolejną dużą grę

Jeszcze przez kilka godzin możecie odebrać za darmo Borderlands The Handsome Collection. Kolekcja składająca się z dwóch gier z dodatkami to sporo strzelania i intensywnej zabawy. Jeszcze dzisiaj gracze pobiorą kolejną produkcję od Epic Games.

Epic Games wciąż zachęca entuzjastów grania do swojej platformy rozdając kolejne produkcje i trzeba przyznać, że firma nie zawodzi, dostarczając wysokobudżetowe pozycje. Do godziny 17:00 nadal możecie ściągnąć Borderlands The Handsome Collection. Pakiet zawiera Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel i wszystkie rozszerzenia zapewniające setki godzin dodatkowej rozgrywki. Ten zestaw warto mieć w swojej bibliotece.

Oferta jest dostępna jeszcze przez kilka godzin, ale już od 17:00 otrzymacie dostęp do kolejnego tytułu za darmo. Według przecieków (aktualnie potwierdziły się dwie z trzech gier) powinniśmy się szykować na pobranie Ark: Survival Evolved.

Gra będzie dostępna do odebrania do 11 czerwca, a po wskazanym czasie otrzymamy zestaw Samurai Shodown NeoGeo Collection, który zawiera sześć produkcji. Twórcy Total War Saga: Troy potwierdzili również, że ich tytuł będzie dostępny za darmo. W tym wypadku promocja będzie trwać tylko 24 godziny.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: 2k games Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Gearbox Software za darmo