Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 19:23
Project CARS 3 pierwszy zwiastun
1529V

Project CARS 3 na pierwszym zwiastunie! Wyścigi przyjadą jeszcze w tym roku

Sony właśnie potwierdziło tegoroczną premierę Project CARS 3. W Sieci wylądował zwiastun pokazujący nowy tytuł Slightly Mad Studios. Gra zadebiutuje latem, więc już wkrótce będziemy świadkami pełnej prezentacji.

O Project CARS 3 wiemy w zasadzie od 2018 roku, ale wciąż nie wiedzieliśmy, kiedy możemy liczyć na wyścigi Slightly Mad Studios. Nie brakowało nawet plotek, według których tytuł przyjedzie dopiero na nową generację, ale teraz możemy mieć pewność, że gra zadebiutuje w następnych miesiącach.

W grze pojawią się „setki elitarnych samochodów”, które będziemy kupować, ulepszać oraz dostosowywać, by następnie sprawdzić „oszałamiające” lokacje rozmieszczone na całym świecie. Przedstawiony trailer może się podobać, ponieważ mamy okazję spojrzeć na dynamiczne starcia na kilku torach.

Wcześniej deweloperzy informowali, że Project CARS 2 jest dwa razy lepszy od poprzednika, a sam tytuł jest „duchowym spadkobiercą Need for Speed: Shift”. Jak będzie w ostateczności? Przekonamy się już wkrótce, ponieważ pełny pokaz gry powinien odbyć się w najbliższych dniach.

Project CARS 3 zadebiutuje latem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Project CARS 3 Slightly Mad Studios