Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 19:18
Project CARS 3 autko
1130V

Project CARS 3 dwa razy lepsze od Project CARS 2. Wkrótce zobaczymy prezentację

Slightly Mad Studios od dawna pracuje nad Project CARS 3. Twórcy przygotowują się do wielkiej prezentacji, na której zobaczymy grę, która zdaniem dewelopera będzie „dwa razy lepsza” od poprzednika.

W grudniu 2018 roku miałem okazję zapowiedzieć na portalu Project CARS 3 – w tamtym czasie autorzy zapowiadali, że potrzebują sporo czasu na przygotowanie gry, ale najwidoczniej nie zmarnowali ostatnich miesięcy. Po kilku tygodniach Ian Bell (założyciel i dyrektor generalny studia) wspomniał, że teraz produkcja zapewni większą frajdę i będzie to „bardziej duchowy spadkobierca Shifta”.

Sympatycy cenionej odsłony Need for Speeda od kilku miesięcy nerwowo przebierają nogami w oczekiwaniu na prezentację, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce zobaczymy oczekiwaną produkcję.

Bell ponownie zabrał głos wspominając, że Project CARS 3 będzie „rewolucją” i produkcja trafi na rynek „gdy będzie gotowa” - przedstawiciel Slightly Mad Studios zasugerował, że jego zespół nie musi się śpieszyć. W kilku wiadomościach Brytyjczyk zaznaczył, że nowa odsłona będzie „dwukrotnie lepsza” od poprzednika i twórcy chcą zapewnić odpowiednią „zabawę”, ale nie zapomną o „symulacji”.

Już po premierze Project CARS 2 pojawiły się głosy, według których twórcy przesadzili z wymagającym poziomem trudności i w przyszłości zdecydują się zaoferować bardziej przystępne wyścigi.

Źródło: https://gamingbolt.com/project-cars-3-is-at-least-200-percent-better-announcement-coming-very-soon-dev

Tagi: Bandai Namco Project CARS 3 Slightly Mad Studios