Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 15:24
No Mans Sky
1082V

No Man's Sky trafi do Xbox Game Pass

No Man's Sky to kolejna produkcja zmierzająca do Xbox Game Pass. Tytuł Hello Games zasili usługę już w przyszłym miesiącu. Gra jest pierwszym tytułem z czerwcowej oferty amerykańskiej propozycji.

Microsoft w ubiegłym tygodniu potwierdził zestaw nowych gier powiększając tym samym majową ofertę Xbox Game Pass, a teraz amerykański gigant potwierdził kolejną produkcję. W czerwcu klienci usługi na Xboksie One oraz komputerach osobistych zagrają w No Man's Sky.

Gra Hello Games przeszła daleką drogę od pierwotnej premiery. Tytuł na początku (2016) nie zaoferował oczekiwanej zawartości, ale twórcy systematycznie rozbudowywali produkcję oferując liczne nowości.

W momencie premiery na Xboksie One (2018), No Man's Sky było już znacząco poprawione i otrzymało wiele nowych elementów, a mimo to twórcy wciąż pracują nad nowościami. W kwietniu studio wspomniało, że planuje kolejne „ambitne” dodatki, więc fani zwiedzania kosmosu mogą szykować się na świetną zabawę.

Aktualnie nie znamy szczegółów premiery No Man's Sky w Xbox Game Pass, ale informacje powinny zostać ujawnione w przeciągu kilku najbliższych dni. Microsoft wkrótce przedstawi konkrety dotyczące czerwcowej ramówki.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/05/26/no-man-sky-xbox-game-pass-june/

Tagi: Hello Games No Man's Sky Xbox Game Pass