Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.06.2020 12:33
Frostpunk
728V

Frostpunk: On The Edge zapowiedziane. Zobaczcie pierwszy zwiastun

Frostpunk: Ostatnia Jesień to nie ostatnie słowo 11 bit Studios w kwestii rozwijania swojej produkcji. Do gry nadciąga nowej DLC.

Autorzy Frostpunk zapowiedzieli właśnie najnowsze rozszerzenie do swojej strategicznej produkcji. Chodzi o DLC zwane "On the Edge", które wprowadzi zupełnie nową mapę i wydarzenia fabularne. Poniżej możecie sprawdzić pierwszą, krótką zajawkę szykowanych atrakcji.

Co również ważne - poznaliśmy okienko wydawnicze dla rzeczonego rozszerzenia. Frostpunk: On The Edge trafi do cyfrowej dystrybucji w miesiącach letnich 2020 r.

Główne atrakcje w Frostpunk On The Edge

Rozszerzenie „On The Edge” („Na krawędzi”) opowiada o mieszkańcach Nowego Londynu, którzy zostają wysłani na specjalną misję po ustaniu Wielkiej Zamieci. Dodatek nie tylko rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w świecie Frostpunka, ale rzuca też graczowi nowe wyzwania i wprowadza nową mechanikę – zarówno w mieście, jak i na mapie Frostlandu – co znacznie wzbogaca dotychczasową rozgrywkę.

Na zupełnie nowej, ale równie zamarzniętej planszy pojawiły się nowe figury. Jaki los czeka twoich ludzi? Co to oznacza dla ciebie, ich przywódcy? Pokieruj przyszłością ludzkości w ostatnim rozdziale Frostpunka – „Na krawędzi”.
„Na krawędzi” będzie zawierać:

  •     zupełnie nowy scenariusz rozgrywany po Wielkiej Zamieci,
  •     różnorodne wyzwania na nowym opustoszałym obszarze,
  •     wyjątkową mechanikę wykorzystywaną na mapie Frostlandu.

Wiadomo, że akcja w On The Edge rozgrywać się będzie po finalnych wydarzeniach z kampanii Frostpunk. Poprzednio wydanym DLC do Frostpunk była Ostatnia Jesień.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1147010/Frostpunk_On_The_Edge/

Tagi: 11 Bit Studios Frostpunk