Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 20:19
IGN Summer of Gaming przełożone
1121V

IGN Summer of Gaming przełożone. Impreza rozpocznie się później

IGN Summer of Gaming miało wystartować w najbliższy piątek i podczas premierowego dnia powinniśmy zobaczyć między innymi rozgrywkę z kilku ciekawych gier. Z powodu wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, redakcja postanowiła przełożyć start imprezy.

W najbliższy piątek miał ruszyć IGN Summer of Gaming, podczas którego powinniśmy zobaczyć trzy zapowiedzi gier oraz między innymi rozgrywkę z Blankos Block Party (Mythical Games), Mortal Shell (Cold Symmetry), Observer: System Redux (Bloober Team) oraz Samurai Jack: Battle Through Time (Soleil Games). Teraz możemy jednak potwierdzić, że wydarzenie odbędzie się najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Redakcja solidaryzuje się z protestującymi w Stanach Zjednoczonych i potwierdziła zmianę planów. IGN Summer of Gaming zostało opóźnione aż do 8 czerwca, ale oczywiście trudno powiedzieć, jak sytuacja będzie wyglądać w przyszłym tygodniu.

Aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących opóźnień kolejnych imprez, jednak jak wiadomo Sony już wczoraj zmieniło plany. W najbliższy weekend ma odbyć się kilka wydarzeń, jednak musimy zaczekać na oświadczenia organizatorów.

Tagi: ign IGN Summer of Gaming summer of gaming