Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 17:41
Skelattack Konami
1117V

Konami wraca do gry? Japończycy właśnie wydali Skelattack

Konami właśnie potwierdziło, że zajmuje się wydaniem Skelattack. Nie jest to wielki hit pokroju Metal Gear Solid, ale Japończycy wrzucili produkcję na rynek. Sprawdźcie zwiastun i poznajcie szczegóły gry.

Skelattack to platformówka 2D przygotowana przez stuido Ukuza, w której gracz wciela się w szkielet o imieniu Skylly. Główny bohater musi zająć się obroną swojego domu, a dokładnie świata Underworld zamieszkiwanego przez inne stwory. Twórcy odwracają koncepcję, ponieważ naszymi przeciwnikami będą ludzie, którzy chcą splądrować lokację.

Japończycy w trakcie 30 minut opublikowali trzy oświadczenia, w których podkreślają, że zajmą się produkcją, ale najwidoczniej nie chcą jej szeroko promować z powodu wydarzeń z USA.... A na końcu wszystkie informacje zostały usunięte. Wydawca nie zdecydował się na przełożenie premiery.

Skelattack jest już dostępny na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach osobistych – klienci muszą przygotować 84 zł.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że Konami w ostatnich dniach zaskakuje. Firma udzieliła licencji na markę Silent Hill i choć nadal nie zobaczyliśmy dużej zapowiedzi od tego studia, to może duża bomba zostanie ujawniona podczas jednej z letnich imprez?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Konami Skelattack zwiastun