Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 16:17
The Last of Us 2
1472V

The Last of Us 2 posiada opcje dostosowania poziomu trudności. Możemy wpłynąć na spostrzegawczość przeciwników

Naughty Dog postanowiło dostosować The Last of Us 2 nie tylko dla graczy z pewnymi niepełnosprawnościami. Gra otrzymała także rozbudowane możliwości personalizacji poziomów trudności, by dosłownie każdy mógł zapoznać się z przygodą Ellie.

Naughty Dog chce mieć pewność, że każdy gracz otrzyma szansę zapoznania się z The Last of Us 2. Wczoraj wspominałem o 60 opcjach dostosowania produkcji dla osób z pewnymi niepełnosprawnościami, a dzisiaj pojawiła się kolejna bardzo interesująca wiadomość.

Twórcy podczas rozmowy z dziennikarzem Game Informera wspomnieli o poziomach trudności, które w przypadku The Last of Us 2 są „wysoce personalizowane”. Gracze mogą nie tylko wybrać jeden z dostępnych poziomów (przykładowo łatwy, normalny, trudny), ale dodatkowo otrzymają szansę na dostosowanie niektórych elementów. Deweloperzy pozwalają przykładowo zmienić liczbę zadawanych obrażeń, wykorzystanie zasobów lub spostrzegawczość wrogów. W przypadku tej ostatniej opcji możemy zadbać, by przykładowo klikacze nie reagowały na najdrobniejsze szmery.

Przygotowane opcje mają wyraźnie wpływać na gameplay, a warto dodać, że od początku zabawy w tytule znajduje się Survivor, który jednak jest polecany bardzo doświadczonym graczom. Zapoznajcie się z naszą opinią o The Last of Us 2.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-features-highly-customizable-difficulty

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II