Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 13:37
Observer: System Redux
1215V

Observer System Redux prezentuje możliwości PS5 i Xboksa Series X. Przygotowania do pokazu trwają

Bloober Team przygotowuje się do pokazu Observer System Redux. Jeszcze w tym tygodniu zaprezentowana zostanie next-genowa wersja horroru, a jako przedsmak atrakcji twórcy ujawnili jedną z lokacji. Moc PS5 i Xboksa Series X pozwoli na wyraźne podrasowanie grafiki.

Bloober Team zaskoczyło prezentując pierwszy zwiastun Observer System Redux, ale najlepsze dopiero przed nami. Podczas piątkowego IGN Summer of Gaming zostanie przedstawiony materiał, na który czeka wielu graczy – prezentujący jakość horroru z PS5 i Xboksa Series X.

Na kilka dni przed wydarzeniem, deweloperzy pokazali jedną z lokacji, która jest doskonałym przykładem „nowych możliwości i jakości” możliwym do osiągnięcia za sprawą mocy next-genów. Bloober Team podkreśla jednocześnie, że pomimo wprowadzonych ulepszeń, gracze nadal mogą liczyć na „tę samą ciężką atmosferę cyberpunka”, której doświadczyli w pierwotnej wizji gry.

Trzeba przyznać, że Bloober Team nie próżnuje i prężnie kroczy dalej w branży. Twórcy niedawno zaprezentowali grę Medium, która jeszcze w tym roku powinna zadebiutować na Xboksie Series X oraz komputerach osobistych. Nowe IP zaprowadzi graczy do Krakowa, a pierwszy trailer wyglądał naprawdę obiecująco.

Źródło: Twitter: ObserverRedux

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux