Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2020 13:46
Star Wars: Project Maverick może zostać wkrótce ujawnione
1086V

Star Wars: Project Maverick może zostać wkrótce ujawnione

Pojawiły się informacje, które wyraźnie mówią o tym, że nowa gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen może zostać wkrótce ujawniona. Mowa o Project Maverick, czyli nową propozycję studia EA Motive.

Spekulacje zaczęły się wraz z powstaniem oficjalnego konta studia jakim jest Motive Montreal, należącego do EA. Wiadomość pojawiła się 28 maja, na co od razu zwrócił uwagę Jason Schreier, czyli redaktor Bloomberga (niegdyś Kotaku). Jak brzmi sama wiadomość?

Jesteśmy! Jako Motive cieszymy się z możliwości dołączenia do serwisów społecznościowych, aby opowiedzieć kim jesteśmy i co robimy. Nie ma lepszego momentu na postawienie tego kroku. Do dzieła.

Poza samą wiadomością pojawiły się inne doniesienia wskazujące na to, że nowa gra zostanie zaprezentowana już wkrótce, bo 2 czerwca. Jeśli zebrać to co wiemy o grze, ma być to średniej wielkości strzelanina zręcznościowa, o nieco mniejszych rozmiarach niż Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Studio EA Motive możecie kojarzyć choćby z trybu fabularnego Star Wars: Battlefront II (2017), bo to właśnie to studio zajęło się jego przygotowaniem. Możemy więc mniej więcej ocenić czego można się spodziewać. Dla przypomnienia, wspomniana gra jest częścią czerwcowej oferty PlayStation Plus, wraz z Call of Duty: WWII.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/05/30/ea-motive-star-wars-reveal-soon/

Tagi: EA Motive Gwiezdne Wojny project maverick star wars Star Wars Project Maverick