Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.05.2020 12:30
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated zwiastun
450V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated. Zwiastun przypomina o nadchodzącej premierze

Gąbczasty bohater powróci już w czerwcu, więc THQ Nordic postanawia przypomnieć fanom, że zbliżamy się do dnia premiery. Z tej okazji przygotowano zupełnie nowy zwiastun. 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to ciekawy remake gry platformowej z 2003 roku o popularnej żółtej gąbce. Całość ubrana jest w trójwymiarową grafikę i jeśli wszystko dobrze pójdzie, może być jednym z pozytywnych zaskoczeń czerwca. 

Na niedawnym zwiastunie twórcy zaprezentowali nam walki z bossami, którym będziemy musieli stawić czoła podczas naszego przemierzania Biki Dolnego i okolic. Teraz w Internecie pojawił się kolejny materiał, który ma za zadanie przypomnieć fanom, że do premiery już coraz bliżej

Na wideo możemy przyjrzeć się przeprawom SpongeBoba, Patryka oraz Sandy po mroczniejszych poziomach gry. Wszystko jest ciemniejsze, a przeciwnicy nastawieni są do nas zdecydowanie negatywnie. Poczucie niepokoju wzmaga świetnie współgrająca muzyka, która robi ogromną robotę. 

Jeśli jesteście zainteresowani, to warto przypomnieć, że gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a także PC już 23 czerwca tego roku. Dla największych fanów przygotowano ogromną i niezwykle kosztowną edycję kolekcjonerską

Źródło: YouTube

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic