Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 12:20
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated kolekcjonerka
745V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated otrzyma kolekcjonerkę za ponad 1200 złotych

Odświeżenie świetnej gry traktującej o popularnej Gąbce jest coraz bliżej premiery. W Internecie pojawiła się właśnie zawartość niezwykle kosztownej edycji kolekcjonerskiej! 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to zdecydowanie jedno z tych odświeżeń dawnych gier, którego mało kto mógł się spodziewać. Pomimo tego, wygląda na to, że THQ Nordic mocno wierzy w swój projekt. Ten ma zadebiutować już za dwa miesiące! 

Tymczasem w Internecie pojawiła się zawartość specjalnego "F.U.N. Edition", a więc najbardziej wypasionej wersji kolekcjonerskiej gry. Wyceniona została ona na 300 dolarów, a więc, przy dzisiejszym kursie walut, ponad 1200 złotych! Zastanawiacie się, co wchodzi w jej skład? Cóż, oprócz samej gry dostaniemy:

  • Skarpetki;
  • Naklejki;
  • Sześć litografii;
  • Statuetkę Gąbczastego oraz jego ślimaka, Gacusia;
  • Statuetkę Patryka;
  • Statuetkę Sandy.

Jeśli natomiast cena ta wydaje się Wam za duża, to twórcy przewidzieli także "Shiny Edition" w skład której wchodzą prawie wszystkie wymienione wyżej elementy- z wyłączeniem dwóch ostatnich figurek. W tym przypadku cena jest dwukrotnie mniejsza i wynosi 150 dolarów (~630 złotych). 

SpongeBob gra

Należy dodać także, że dwa dni temu pojawił się nowy zwiastun, który zachęca do składania zamówień przedpremierowych. Nie zdradza co prawda tak wiele, jak zeszłoroczny z Gamescomu, ale warto rzucić okiem, choćby dla sprawdzenia gry z perspektywy Patryka:

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/643613-spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated-300-version

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic