Killzone: Najemnik z niedziałającym trybem wieloosobowym. Zbliża się wyłączenie serwerów?

News
1129V
Killzone: Najemnik z niedziałającym trybem wieloosobowym. Zbliża się wyłączenie serwerów?
kalwa | 31.05.2020, 10:15

Killzone: Najemnik boryka się obecnie z niedziałającymi serwerami. Gracze, którzy natrafili na problem twierdzą, że Sony po cichu wyłączyło serwery.

Killzone: Najemnik to jedna z najciekawszych pozycji na przenośną konsolę Sony, jaką jest PlayStation Vita. Gra mogła pochwalić się udaną kampanią dla jednego gracza, ale nie tylko to było mocną cechą produkcji. Graczom spodobał się też tryb wieloosobowy. Niestety, ten obecnie nie działa. Gracze zgodnie twierdzą, że Sony po cichu wyłączyło serwery, choć nie jest to zgodne z polityką firmy.

Dowiadujemy się o tym dzięki dyskusji założonej na reddicie. Gracze w jednym temacie zaczęli zgłaszać problemy z dołączeniem do rozgrywek sieciowych. W dyskusji odezwały się kolejne osoby, które stwierdziły, że serwery zostały wyłączone. Jedna z osób twierdzi, że zapytała o sprawę przedstawiciela Sony i uzyskała potwierdzenie. To samo twierdzą redaktorzy serwisu Comicbook.com.

Sytuacja jest o tyle przykra, że Sony powinno stosunkowo wcześnie poinformować o zbliżającym się wyłączeniu serwerów, a tego nie zrobiło. Jeśli faktycznie do tego doszło, zdobycie platynowego trofeum może nagle dla wielu okazać się niemożliwe, co z pewnością sporą grupę graczy co najmniej zawiedzie. Pozostaje czekać na komentarz od przedstawicieli Sony, bądź rozwiązanie problemu z niedziałającymi serwerami.

W międzyczasie przypominamy, że poprzednie odsłony nie mają już aktywnych trybów wieloosobowych, o czym informowaliśmy pod koniec 2017 roku. Pisaliśmy wtedy też o uśmierceniu serii WipeOut i gier z serii EyePet. Tymczasem przypominamy zwiastun przedstawiający rozgrywkę Killzone: Najemnik. Jak wspominacie tę produkcję?

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/vita/comments/gthau7/killzone_servers_shut_down_the_shut_down_happened/

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper