SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2017 17:03
Killzone 2 i Killzone 3 bez trybów sieciowych. Guerrilla Games wyłącza serwery
964V

Killzone 2 i Killzone 3 bez trybów sieciowych. Guerrilla Games wyłącza serwery

Nie mam najlepszych informacji dla fanów Killzone’a. Guerrilla Games zdecydowało się uśmiercić Killzone 2 i Killzone 3. W obu przypadkach serwery zostaną wyłączone na początku przyszłego roku.

Guerrilla Games skupia się teraz na marce Horizon: Zero Dawn. W najbliższym czasie nie możemy oczekiwać nowej odsłony Killzone’a od głównego zespołu.

12 Deals of Christmas z robotami. Horizon: Zero Dawn w świetnej cenie

Twórcy opublikowali właśnie smutną wiadomość. 29 marca 2018 roku po ponad sześciu latach bitew, zwycięstw oraz porażek, serwery Killzone 2 i Killzone 3 zostaną wyłączone. Gracze otrzymają możliwość rozgrywania kampanii single-player, jednak sieciowe zmagania będą niedostępne

„Pod koniec cyklu sieciowego życia Killzone 2 i Killzone 3 pragniemy wyrazić wdzięczność za wsparcie i informacje zwrotne, które otrzymaliśmy od społeczności w ciągu ostatnich ośmiu lat. Wasz entuzjazm skłonił nas do doskonalenia rzemiosła i rozwoju studia. Mamy nadzieję, że cieszyliście się grając online w Killzone 2 i Killzone 3, podobnie jak my tworząc te produkcje.”

Nie będę ukrywał, że to dla mnie szczególna wiadomość, bo nigdy nie zapomnę sieciowych pojedynków w Killzone 2. To właśnie przez ten tytuł nie spałem wiele nocy biorąc udział w licznych klanówkach.

Sytuacja jest oczywiście zrozumiała, ale z uśmiechem na ustach przywitałbym zapowiedź Killzone 2 HD z pełnym wsparciem trybu sieciowego.

Źródło: https://www.guerrilla-games.com/read/killzone-2-and-3-servers-to-be-decommissioned

Tagi: Guerrilla Games killzone Killzone 2 Killzone 3