Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.05.2020 12:37
Microsoft Flight Simulator
1135V

Microsoft Flight Simulator znów robi wrażenie oprawą graficzną

Microsoft Flight Simulator zachwyca w praktycznie każdym publikowanym materiale. Możliwość polatania nad dowolnie wybranym miejscem naszej planety z takim stopniem realizmu jest niezwykle miłą wizją.

Po ostatniej aktualizacji, w której twórcy Microsoft Flight Simulator zapowiedzieli, że nadciąga trzeci patch wersji alfa i że kolejne osoby zapraszane są do testowania gry. Fani, którzy już uczestniczą w testach cały czas zgłaszają swoje komentarze i spostrzeżenia do zaoferowanego gameplayu. Za jakiś czas Microsoft Flight Simulator zostanie udostępnione w formie bety (prawdopodobnie również będą to testy zamknięte, a nie publiczna beta). Dopiero później dojdzie do premiery.

Poniżej możecie sprawdzić najnowsze materiały od osób testujących Microsoft Flight Simulator, które udostępnili sami twórcy gry na swoim profilu twitterowym. Znajdziemy tu kilka nowych screenshotów i krótkie filmiki z wersji alfa. Microsoft przy okazji zadaje pytanie: gdzie polecielibyście w najbliższy weekend, gdybyście mogli wybrać dowolne miejsce na świecie?

Wiadomo już, że Microsoft Flight Simulator trafi w pierwszej kolejności na PC, a dopiero z pewnym opóźnieniem na Xbox One.

Źródło: Twitter

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios