Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.05.2020 09:17
MS Flight Simulator
1804V

Microsoft Flight Simulator vs rzeczywistość. Zachwycające porównanie z prawdziwymi pejzażami

Microsoft Flight Simulator pozwoli nam dolecieć w dowolnie wybrane miejsce globu. Grafika będzie przy tym bardzo realistyczna i autentyczna.

Po raz pierwszy w historii seria Microsoft Flight Simulator wykorzystuje na taką skalę zdjęcia satelitarne przy generowaniu terenów, nad którymi będziemy latać  w grze szykowanej na PC i XOne. Produkcja utrzymuje stałe połączenie z serwerami Azure, dzięki czemu każde miejsce, w które się zapuszczamy wygląda realistycznie.

Już wcześniej mogliśmy podejrzeć, jak wygląda w Microsoft Flight Simulator np. panorama Warszawy czy Aten. Tym razem możemy rzucić okiem na jeszcze bardziej efektowne zestawienia grafiki z tego tytułu z realnymi zdjęciami.  Porównać możemy tutaj cyfrowe wulkanu Ngauruhoe z Nowej Zelandii, miasta Ajaccio z Korsyki, Lucerne ze Szwajcarii (Jezioro Czterech Kantonów) czy Statuy Wolności. Pięknie to wygląda - na tyle autentycznie, że w niektórych scenach można się zastanawiać, czy obrazek przedstawia rzeczywistość, czy środowisko z Microsoft Flight Simulator.

Premiera gry na PC ma się odbyć jeszcze pod koniec 2020 roku. Po pewnym czasie doczekamy się wydania Microsoft Flight Simulator również na Xbox One. Wiadomo już, że trzeba będzie przygotować sporo miejsca na dane gry.

Źródło: https://imgur.com/user/Utherellus

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios