Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 10:15
Quantum Error pokaz PS5
933V

Quantum Error. Premierowy tytuł na PS5 zostanie zaprezentowany na Future Games Show

Wygląda na to, że horror, który ma być jednym z pierwszych tytułów, jakie ukażą się na następnej generacji konsol od Sony, zostanie zaprezentowany już za tydzień! 

Quantum Error to tytuł szczególnie wyczekiwany przez fanów horrorów. Projekt ma być jednym z pierwszych, jakie trafią na wyczekiwany PlayStation 5, albowiem zadebiutować ma na konsoli już w dniu jej premiery. Pierwsze materiały zdradzały, że zdecydowanie warto zacierać rączki na kolejne!

I wygląda na to, że nie przyjdzie nam długo czekać. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o ciekawej inicjatywie ze strony GamesRadar, którzy zamierzają uruchomić swoje własne wydarzenie w formie transmisji na żywo, Future Games Show. Ma być to jeden wielki pokaz wielu gier- zarówno tych mniejszych, które będą mogły wypłynąć na głębokie wody i dotrzeć do szerszego spektrum odbiorców, jak i największych! 

Jednym z takich jest bez wątpienia wspomniany na początku twór od TeamKill Media. Ekipa potwierdziła, że Quantum Error zostanie pokazany na wydarzeniu od GamesRadar i będzie to miało miejsce już w przyszłą sobotę, 6 czerwca. Powinniśmy przygotować się na nowy teaser oraz rzut okiem na to, co jest dla nas szykowane! Szykuje się niespodziewanie ciekawy pokaz!

Źródło: Twitter

Tagi: Quantum Error TeamKill Media