Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 17:09
Quantum Error PS5
1367V

Quantum Error trafi na PS5 w dniu premiery konsoli. Horror jest drugim premierowym tytułem

Sony jeszcze nie pokazało PS5, a już znamy dwie produkcje przygotowane z myślą o japońskiej konsoli, które będą dostępne na PlayStation 5 od dnia premiery. Quantum Error dołącza do zacnego grona tytułów przygotowanych na debiut konsoli.

PS5 trafi na rynek pod koniec roku, a jeszcze w maju mamy zobaczyć konsolę nowej generacji od japońskiego producenta. Zanim otrzymaliśmy pełną prezentację urządzenia, poznaliśmy właśnie drugą produkcję, która będzie gotowa na PlayStation 5 w dniu premiery sprzętu.

Twórcy z Quantum Error zapewnią najwidoczniej nie tylko pierwszy horror na nową generację od Sony, ale zaoferują jedną z pierwszych tytułów dostępnych na PS5. Studio nie może jeszcze mówić za wiele na temat daty premiery, ponieważ wiele na to wskazuje, że to producent PlayStation 5 otrzyma szansę ujawnienia tytułu i opowiedzenia o nim na jednej z pokazów.

Quantum Error dołącza do Godfall i tym samym znamy już dwie pozycje przygotowane z myślą o PS5, które będą dostępne na konsoli Sony od końcówki 2020 roku. Oczywiście nadal czekamy na ruch samego SIE Worldwide Studios, którego zespoły od dawna opracowują pozycje z myślą o PlayStation 5.

Źródło: https://playfront.de/quantum-error-als-ps5-launch-titel-bestatigt/

Tagi: ps5 Quantum Error Sony TeamKill Media