Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2020 14:13
PS5 koncepcja
3182V

Tag PS5 na blogu PlayStation rozbudził graczy: „To się dzieje!”

Na blogu PlayStation pojawiła się nowa zakładka zbierająca informacje o PlayStation 5. Krótkie „PS5” rozbudziło oczekiwania graczy, którzy wierzą, że już wkrótce zostanie zaprezentowana nowa konsola Sony. Fani marki nie potrzebują za wiele, by zacząć świętować.

Sony nadal nie zaprosiło graczy na wielką prezentację PS5, nie zobaczyliśmy gier zmierzających na nową generację, ale konsola znajduje się już w produkcji, więc w najbliższych dniach ma odbyć się konkretne wydarzenie. Jeff Grubb i Jason Schreier wspomnieli o pokazie w przyszłym tygodniu, ale wciąż brakuje nam ruchów od Sony.

Japończycy najwidoczniej przygotowują się do działania, ponieważ na blogu PlayStation pojawił się tag „PS5”, który grupuje informacje dotyczące urządzenia oraz gier zmierzających na nową generację. Ta minimalna sytuacja wystarczyła, by część graczy rozpoczęło świętowanie. Na forach i Twitterze nie brakuje wiadomości typu:

„To się dzieje”

„Boże, mam nadzieję, że to się dzieje, ostatnie kilka dni były bardzo trudne. Potrzebuję dobrych wieści”

„W samą porę przed następnym tygodniem”

„Wszystkie kawałki trafiają na swoje miejsce”

„Ogłoszenie dzisiaj?”

Podobnych wiadomości jest sporo i cała sytuacja pokazuje jedno: gracze nie potrzebują już naprawdę wiele. Nie jest to w zasadzie nic zaskakującego, marka PlayStation ma gigantyczną grupę fanów, którzy od dawna czekają na pokaz PS5. Czy to wydarzy się w przeciągu następnych dni? Trudno powiedzieć, ale możecie mieć pewność, że wszyscy są gotowi.

Źródło: https://blog.playstation.com/category/ps5/

Tagi: playstation 5 ps5 sony