PS5 znajduje się w masowej produkcji. Sony musi ujawnić wygląd sprzętu z obawy o przeciek

Gry
9928V
PS5 znajduje się w masowej produkcji. Sony musi ujawnić wygląd sprzętu z obawy o przeciek
Wojciech Gruszczyk | 28.05.2020, 17:20

Sony nadal nie zaprosiło graczy na prezentację PS5 lub gier zmierzających na nową generację, ale firma podobno nie może zwlekać. Takashi Mochizuki potwierdza rozpoczęcie masowej produkcji i korporacja może doprowadzić do sytuacji, którą widzieliśmy w przypadku PlayStation 4 Slim.

Sony wciąż nie zaprosiło graczy na pokaz PS5, ale bardzo możliwe, że już wkrótce odbędzie się wydarzenie, które pozwoli nam spojrzeć przynajmniej na gry przygotowywane przez japońską korporację. Firma ma jednak dodatkowy problem – powinna jak najszybciej pokazać wygląd konsoli.

Dalsza część tekstu pod wideo

Takashi Mochizuki – dziennikarz Bloomberga – potwierdził rozpoczęcie masowej produkcji PlayStation 5. Firma sfinalizowała ostateczny projekt, części są już w fabrykach i teraz trwają prace nad kolejnymi egzemplarzami PS5.

PS5 znajduje się w masowej produkcji

Jest to z jednej strony dobra wiadomość dla Sony (w końcu next-gen powstaje!), jednak firma nie może dłużej czekać z ujawnieniem wyglądu konsoli. Takashi Mochizuki podkreśla, że w każdym momencie może dojść do wycieku zdjęcia urządzenia z fabryki.

Podobną sytuację widzieliśmy w przypadku PlayStation 4 Slim – na początku zostały opublikowane fotki z fabryki, później nawet grafiki ze sklepów, ale wciąż czekaliśmy na oficjalną prezentację Sony. Japończycy nie mogą pozwolić sobie na taką wpadkę i zdaniem Japończyka: muszą jak najszybciej pokazać PlayStation 5. Jego zdaniem pokaz PS5 odbędzie się „wkrótce”.

Warto jednak dodać, że według ostatnich informacji, Sony chce bardzo profesjonalnego wydarzenia i właśnie z tego powodu wciąż nie zobaczyliśmy PlayStation 5.

Źródło: własne

Komentarze (139)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper