Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.05.2020 09:22
Japan Sinks: 2020
821V

Japan Sinks: 2020 od Netflix. Anime o ogromnej katastrofie na zwiastunie

Netflix zapowiedział już swoje nowości, które szykowane są na czerwiec. To oczywiście nie koniec świeżych produkcji, za które odpowiada ta platforma VOD.

Netflix kontynuuje wspieranie anime i dalej współpracuje ze studiami tworzącymi filmy w takiej konwencji (nie tylko z Japonii - dodajmy). Tym razem Netflix szykuje dla nas animowany film pełnometrażowy, który odpowiada studio Science Maru. Obraz nazywa się "Japan Sinks: 2020".

"Japan Sinks: 2020" to anime katastroficzne, które opowie o ogromnym katakliźmie, który dotknął Nippon. Chodzi o gargantuiczne trzęsienia ziemi, które sugerują, że wyspy, na których położona jest Japonią... toną.

Za produkcję odpowiada reżyser Masaaki Yuasa, który stworzył wcześniej m.in. "Devilman Crybaby". Cała fabuła Japan Sinks oparta jest na fabule popularnej książki Sakyo Komatsu.
 
Kiedy zobaczymy to w ofercie Netflixa? Już 9 lipca 2020 r. Jak oceniacie opublikowany zwiastun?

"Gdy potężne trzęsienia ziemi wywołują ogromny chaos w całej Japonii, zwykła rodzina staje przed wielką próbą. Reżyser Masaaki Yuasa („Devilman Crybaby”) przedstawia pierwszą adaptację anime bestsellerowej powieści science-fiction autorstwa Sakyo Komatsu. Premiera serialu „Japan Sinks: 2020” już 9 lipca. Tylko na Netflix"

Przy okazji warto zerknąć, jak kończy się budowa parku tematycznego Nintendo w Japonii. Mamy oczywiście nadzieję, że park okaże się odporny na trzęsienia ziemi, nawiedzające regularnie ten piękny kraj.

Tagi: anime japan sinks Netflix