Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.05.2020 14:07
Super Nintendo World
748V

Super Nintendo World w ostatniej fazie budowy. Materiały przedstawiają atrakcje z parku

Nintendo od 2017 roku pracuje nad swoim wielkim parkiem rozrywki w ramach współpracy z Universal Parks & Resorts. Dziś możemy przyjrzeć się już prawie skończonym konstrukcjom z tego miejsca.

Nintendo nawiązało współpracę z Universal Studios Japan - w ramach wielkiego parku rozrywki już niedługo dojdzie do otwarcia całego sektora związanego z motywami i postaciami japońskiej firmy. Miejsce nazwano Super Nintendo World.

Opublikowane w ostatnich dniach zdjęcia potwierdzają, że w parku tematycznym spotkać będzie można atrakcje związane z Yoshim (który otrzyma całą swoją miejscówkę), z Mario czy z Donkey Kongiem.

Nintendo zainwestowało w rozwój tego parku tematycznego ok. 400 milionów dolarów. Obszar zajmowany przez Super Nintendo World jest porównywalny z sektorem związanym z marką Harry Potter, który oferuje swoim klientom Universal Studios Japan.

Z parku Super Nintendo World, znajdującego się w Osace będzie można korzystać jeszcze w tym roku. Rzućcie przy okazji okiem na wcześniejszą zapowiedź atrakcji od Nintendo.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-05-28-universal-studios-super-nintendo-world-looks-complete

Tagi: japonia park tematyczny super nintendo world