Iza Łęcka Iza Łęcka 28.05.2020 12:45
Nine to Five
489V

Nine to Five na pierwszej rozgrywce. Gameplay prezentuje taktyczną strzelankę

Nine to Five zostało zapowiedziane na The Game Awards, ale twórcy dopiero prezentują konkretny materiał z rozgrywki. Gameplay może przykuć uwagę graczy wyczekujących na porządną strzelankę z taktycznym zacięciem.

Za Nine to Five odpowiadają między innymi twórcy Alana Wake'a, którzy tym razem oferują strzelankę z bardzo rozbudowanym elementem taktycznym. W jednym meczu spotkają się ze sobą trzy drużyny składające się z trzech graczy, a każde starcie zostanie zakończone maksymalnie po trzech rundach. Gracze będą nieustannie mierzyć się z różnymi, zmieniającymi się zadaniami, a wszystkie wydarzenia na mapach będą wpływać na kolejne misje. Mecze będą trwać około 15 minut.

Najnowszy gameplay przedstawia szybkie zmagania. Twórcy podkreślają, że opracowany materiał pochodzi z wczesnej wersji (alfa). Ekipa Redhill Games zaprasza wszystkich entuzjastów taktycznego strzelania na testy, które rozpoczną się 4 czerwca – rejestracja odbywa się na witrynie gry.

W sprawie Nine to Five i testów wypowiedział się Matias Myllyrinne, CEO firmy Redhill Games:

„Wierzymy, że strzelanki mogą w większym stopniu polegać na sprycie – a spryt i rozsądek mogą dawać więcej frajdy. Chcemy, aby praca zespołowa triumfowała nad brutalną siłą i refleksem, zapewniając graczom unikatowe wrażenia ze strzelania i swobodę w kreowaniu planu gry według własnego uznania. Możesz spodziewać się jeszcze wielu niedoszlifowanych elementów oraz ekscytujących niespodzianek w wersji alfa, my z kolei będziemy ściśle współpracować ze społecznością, aby wykorzystać wasze opinie w dniu debiutu.”

Sprawdźcie również pierwszy zwiastun Nine to Five.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: gameplay Nine to Five Redhill Games