Iza Łęcka Iza Łęcka 28.05.2020 08:38
Henry Cavill Superman
951V

Henry Cavill chce powrócić do roli Supermana. Aktor negocjuje nową rolę

Henry Cavill nie zamierza porzucić stroju Supermana. Prowadzone są właśnie rozmowy odnośnie powrotu aktora do roli Clarka Kenta i występu w przynajmniej jednej nowej produkcji Warner Bros. Widzowie jednak nie mogą liczyć na solową historię.

Redaktorzy Deadline i The Wrap potwierdzają ostatnie plotki dotyczące nowych występów Supermana. Henry Cavill ma prowadzić rozmowy z przedstawicielami Warner Bros., by w niedalekiej przyszłości móc ponownie założyć strój ikonicznego bohatera DC.

Dziennikarze są jednak zgodni, że Henry Cavill może powrócić jako Superman „na kilka sposobów”, choć nie będzie to samodzielna historia. Aktora moglibyśmy zobaczyć w między innymi „Shazam 2”, „Black Adam” lub „Aquaman 2”. Wszystkie adaptacje znajdują się w produkcji, ale aktualnie aktorzy nie znajdują się na planach filmowych.

Już w lipcu ubiegłego roku wspominaliśmy, że Henry Cavill nie chce porzucić roli Supermana. Swego czasu pojawiły się również zaskakujące plotki, według których aktor mógłby trafić do Marvela, przywdziewając strój Wolverine'a.

Cavilla na pewno zobaczymy w drugim sezonie „Wiedźmina”, choć Netflix wciąż nie potwierdził, kiedy prace na planie zostaną wznowione. Czekamy jednak z niecierpliwością!

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/henry-cavill-in-talks-to-play-superman-again-but-n/1100-6477805/

Tagi: DC Henry Cavill Superman Warner Bros.